(050) 469 42 24

(097) 937 49 72
 
Дизайн интерьера в стиле Лофт

Среди огромного количества интерьерных стилей, которые вполне можно реализовать в своем доме или квартире, наиболее популярным сегодня является стиль лофт (в переводе с англ.яз. – чердак, мансарда) – современное направление, концепция которого заключается в том, чтобы использовать минимальное количество перегородок. Правда, его изначальная идея, зародившаяся в Америке 40-х гг. основывалась на использовании помещений, принадлежащих заброшенным мастерским и предприятиятиям, под жилые помещения.

О европейском стиле в дизайне интерьера

Европа очень разнообразна, соответственно разнообразны стили и подход к дизайну. У каждой страны собственная история, ценности и приоритеты. Если оглянуться назад, вы увидите, что такого понятия как «европейский стиль», унифицированного для всех стран, никогда не существовало. Немцы фокусируются на функциональности и инженерии, для них характерен подход, когда форма следует за функцией предмета. На итальянцев всегда влиял опыт старых мастеров, поклонение цвету и красоте, что, в конечном счете, привело их на лидирующие позиции в дизайне во всем мире.

Японский стиль.

У традиційній японській естетиці існує чотири поняття, що визначають сутність прекрасного: сабі, вабі, сібуй і Юген. Без цих базових понять намагатися зрозуміти японський інтер'єр і культуру - безглуздо. Сабі - це природна краса, народжена часом, його друк. Буквально означає "іржа". Чим виразніше прикмети часу, тим дорогоцінніше річ.

Хай-Тек в інтер'єрі.

Стиль інтер'єру Хай-Тек: (від high technology - високі технології), який також називали раціоналізмом, з'явився на початку 1930-х. Хай-Тек приносить в інтер'єр відчуття світла і простору, акцентує увагу не на колірній гамі або малюнку, а на формі і фактурі архітектурних деталей і предметів інтер'єру.

Стиль Модерн.

Час Стилю інтер'єру Модерн - кінець XIX - початок XX ст., Ввів в дизайн інтер'єру принципово нові декоративні елементи, віддаючи їм перевагу перед конструктивними. У Німеччині та Австрії називали юнгендстілем, у Франції - ар нуво, в Англії та східній Європі - модерн, в Італії - Ліберті

Стиль Мінімалізм.

Мінімалізм заснований на принципі побудови ідеальних форм і пропорцій, конструювання простору грою контрастних колірних співвідношень та освітлення при повній відсутності декору. Нічого зайвого. Лаконічність в розміщенні предметів, на яку робиться акцент, в поєднанні з високою якістю використовуються матеріалів, гладких дзеркальних фактур і переважанні білого кольору, що підкреслює силуети, створюють ілюзію нескінченного простору і невагомості.

Стиль Поп-Арт.

Ніхто не стане заперечувати, що естетикою сьогоднішнього дня, ми хочемо ми цього чи ні, є гламур. А глянець полусінонім та обов'язковий атрибут гламуру тепер повертається в наш будинок в самому буквальному сенсі. На такій хвилі стиль інтер'єру в дусі поп-арт спадщина психоделічних 60-х він переживає друге народження.1 2 3 4
 

© 2005-2019 - Dizajio.kiev.ua
privat-designe.com.ua
http://www.games-girll.com/
дизайн интерьеров и ремонт квартир
полезные статьи